Telefon
WhatsApp
Web Sitemize Hoş Geldiniz
  • Çalışma Saatleri
    08:00 - 20:00

Hakkımızda

Hakkımızda

KURUMSAL

YALIM ENERJİ ELEKTRİK LTD.ŞTİ. 2020 yılında Şuayip YALIM tarafından Orta Gerilim ve Alçak Gerilim Şalt malzemelerini hem toptan hem de e-ticaret alanında perakende satışını gerçekleştirmek üzere kurulmuştur.

YALIM ENERJİ ELEKTRİK LTD.ŞTİ. hızla büyüyen Enerji sektörünün koşullarına uygun olarak tüketicileri ve müşterilerini üstün kaliteli, sağlıklı ürünler ile buruşturmayı ve sektörde yeniliğin öncü firmalarından olmayı hedef edinmiştir.

YALIM ENERJİ ELEKTRİK LTD.ŞTİ. sahip olduğu tecrübe, teknoloji ve donanımlı personelinden aldığı güç ve enerji ile çalışmakta ve daha büyük başarılara imza atmak için belirlediği yolda hızla ilerlemektedir.

 

  VİZYON

YALIM ENERJİ ELEKTRİK LTD.ŞTİ. Enerji ve İnşaat sektör ürünlerinde, uluslararası standartlarda alanında tercih edilen, verimli, lider, en kaliteli, güvenilir ve sürdürülebilir model olmayı hedeflemektedir. Ayni zamanda başarıya şartlanmış ekibiyle ile birlikte, her zaman en gelişmiş teknolojiye sahip donanım ile sunduğu kaliteli ve süratli hizmetleriyle, özel ve tüzel kurum ve Kuruluşların aranılan sektör firması olmayı, her alanda öncü örnek bir kuruluş olmayı hedeflemektedir.

 

  MİSYON

YALIM ENERJİ ELEKTRİK LTD.ŞTİ., yasalara uygun olarak hareket ederek doğa ve çevre yapısını bozmadan Ülke ve topluma yararlı olmak. En gelişmiş araç ve gereçler ile en üst seviyede iş güvenliğini sağlamak, deneyimli, eğitilmiş ve sorumluluk sahibi nitelikli uzman kadrolar yetiştirmek ve çalıştırmaktır. Esas amacı kalite ve güvenilirlik açısından örnek gösterilir bir seviyeye ulaşmaktır.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak içinHemen Arayın!

0 (312) 511 73 61
Hemen Arayın!

Talep Formu